01.02.2015 23:09:17

  Şu An Sitemizde Toplam 25  Araç Bulunmaktadır.

 
 
VOLKAN OTO
 

 

1999 yılında kurulan firmamız, kuruluşundan bu yana İzmir 2. Sanayi Sitesinde, Sigorta şirketlerinin hasarlı araçların satışını yapmaktadır.

Kuruluşumuz dönemindeki ekonomik konjonktür gereği, daralan mali yapılar çerçevesinde ve buna bağlı olarak da sıfır kilometre ve ikinci el araç fiyatlarındaki artışlar bulunduğumuz sektörü güçlendirerek, talep yoğunluğu yaşanmasına neden olmuştur. Bu da firmamızın stratejilerini belirlemede önemli rol oynamıştır. Yapılanma sürecinde öncelikle Sigorta şirketleri ile bağlantı kurularak gerekli altyapı hazırlanmış, faaliyet konumuzla ilgili depo, çekici, lift ve personel kadromuz oluşturularak faaliyet sürecine başlanılmıştır.

Kuruluşumuzdan bu yana sigorta şirketleri ile yapılan çalışmalar sonucunda birçok hasarlı araç alımı ve satışı gerçekleşmiştir. Hasarlı araçları direkt olarak sigorta şirketlerinden aldığımız ve satmamız sonucunda oluşan güven, stratejimizin doğruluğunu göstermiş ve faaliyetlerimizin hızını arttırmıştır.

Gelişen teknoloji sonucunda da faaliyetlerimizi elektronik ortama taşımamız gerektiği düşünülerek, tüm Türkiye'ye hitap etmek amacıyla bu site kurulmuştur.

Saygılarımla,
Ahmet ÇİTİM